PROD

PatronService

Śledzenie przesyłek i paczki

Dzięki systemowi śledzenia przesyłek kurierskich, mogą Państwo sprawdzić, gdzie aktualne znajduje się paczka. Monitorowanie przesyłki pozwala przewidzieć datę lub godzinę wizyty kuriera, a także zaplanować dzień w taki sposób, aby odebrać zamówienie. Jedynce, co muszą Państwo zrobić, to wpisać numer przesyłki w polu poniżej, a jej aktualny status pojawi się zaledwie w ciągu kilku sekund. Śledzenie paczek z Patron Service jest bardzo proste!

Śledzenie przesyłki z Patron Service

Chcesz zlokalizować swoją przesyłkę? W Patron Service to bardzo proste! Wystarczy, że w naszej wyszukiwarce wpiszesz numer paczki, a jej aktualny status ukaże Ci się w ciągu kilku chwil. Dzięki współpracy z największymi firmami kurierskimi w naszym kraju, możecie Państwo monitorować przesyłki wysłane za pomocą: Poczta Polska, InPost Paczkomaty, UPS, DPD, InPost, Fedexoraz Ambro Expres.

Śledzenie paczki na PatronService.pl

Śledzenie paczkiw Patron Service to darmowa i prosta usługa. Dzięki niej zlokalizujesz swoją przesyłkę i uzyskasz informację o jej planowanym doręczeniu. Statusy przesyłek aktualizowane są na bieżąco, dzięki naszej współpracy z firmami kurierskimi. Monitoring paczki możliwy jest z otrzymanym od nas kodem przesyłki.

Korzyści śledzenia przesyłek w Patron Service: