PROD

PatronService

O Firmie

MARKA PATRON SERVICE JEST OBECNA NA RYNKU OD 1990 ROKU.

Firma Patron Service(funkcjonująca obecnie jako Solid S.A.) działa od 1990 roku. Od 2007 roku działalność została poszerzona o przesyłki kurierskie. Dzięki naszej wieloletniej ciężkiej pracy jesteśmy firmą świadczącą kompleksowy zakres usług który w 2016 roku poszerzył się o transport dla rynku e-grocery a od 2018 roku o konfekcjonowanie i obsługę branży e-commerce.

Dziś nasz doświadczony zespół dba o to by sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Poprzez ciągłe poszerzanie zakresu swoich usług , zmieniamy się, jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów.

Systemy operacyjne, rozwiązania integracyjne, kompleksowa oferta, indywidualne podejście to nasza odpowiedź na potrzeby nowoczesnego biznesu. 

SZYBKO SPRAWNIE I NA CZAS

PRZESYŁKI KURIERSKIE KRAJOWE– Współpracujemy z największymi przewoźnikami w kraju, dzięki czemu mogą Państwo porównać w jednym miejscu oferty wszystkich kurierów! Szybko, łatwo i przejrzyście. Z nami mogą Państwo zaoszczędzić czas oraz pieniądze, nadając najtańsze przesyłki krajowe przez Internet, bez wychodzenia z domu. Przesłanie palety albo przesyłki gabarytowej to nie problem.

PRZESYŁKI KURIERSKIE ZAGRANICZNE– W Patron Service oferujemy wysyłkę paczek do 220 krajów na całym świecie. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo wysłać zarówno list, paczki, jak i przesyłki niestandardowe oraz paletowe w transporcie drogowym i lotniczym. Współpracujemy z wiodącymi przewoźnikami na rynku, dzięki czemu możemy zagwarantować krótki czas realizacji dostaw, a także konkurencyjne ceny. Dodatkowo rozwijamy własne rozwiązania Cross-Border na rynki CEE co pozwala ograniczyć koszty przesyłek.

TRANSPORT I LOGISTYKA DLA E-COMMERCE– Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze logistyki e-commerce stosując innowacyjne rozwiązania informatyczne które pozwalają na automatyzację procesu obsługi zamówień od magazynowania do dostawy. Wykonujemy czynności związane z przyjęciem towaru na magazynie, zarządzaniem stanami, kompletacją zamówień oraz wydaniem towaru do transportu z dostawami w Polsce i całej Europie.

TRANSPORT DLA E-GROCERY– Posiadamy rozbudowaną flotę samochodów, biura regionalne oraz wieloletnie doświadczenie pozwalające na organizację oraz wykonanie transportu zakupów z dostawą do domu w kontrolowanej temperaturze na terenie Polski dla klienta B2C oraz B2B. Współpraca z liderami rynku e-grocery w Polsce pozwala na stałe podnoszenie umiejętności oraz możliwości operacyjnych.