PatronService

Tanie przesyłki paletowe

Wysyłka palet  oferowana w Patron Service to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i osób, które zainteresowane są transportem większej ilości towaru na palecie. Jeśli mają Państwo do wysłania jedną lub kilka palet, to zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji!

Ważne wskazówki, gdy wysyłasz palety do odbiorców w Polsce

  • Dla cięższych paczek lub przesyłek wielopaczkowych, bardzo często taniej jest nadać je na palecie jako przesyłka paletową

  • Dla kilku przewoźników dostawa przesyłki paletowej może być zrealizowana już następnego dnia

  • Zwróć uwagę na wielkość palety, może okazać się, że wymiary wykraczają poza standard oferowany przezdanego kuriera

Przesyłki paletowe krajowe i międzynarodowe

Wysyłka palet kurieremto wygodny i prosty sposób na przetransportowanie dużej ilości przedmiotów wielkogabarytowych lub towaru. Tania przesyłka paletowajest bardzo często realizowaną usługą dla firm na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Co nas wyróżnia? W jednym miejscu łączymy wiodące firmy kurierskie i przewoźników, aby maksymalnie usprawnić proces nadania paczki. Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z wysłaniem przesyłki. Dzięki nam kurier z wybranej firmy zjawi się pod wskazanym adresem najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. Wystarczy, że wypełnisz formularz i podasz wszystkie wymagane dane. Resztą zajmiemy się my – szybko i tanio!

Jak przygotować paletę do wysyłki kurierem?

Aby możliwe było szybkie nadanie i wysłanie palety, należy ją odpowiednio przygotować. W tym celu wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

Korzystając z naszych usług masz gwarancję szybkiego dostarczenia palety do adresata. Zapewniamy, że Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu – nie ma obaw o jej uszkodzenie lub zagubienie. Naszym celem jest zagwarantowanie usług kurierskich na najwyższym poziomie i jednocześnie w cenach, które są konkurencyjne i nie nadwyrężają portfela. Transportem przesyłek paletowych w naszej ofercie zajmuje się głównie Fedex oraz Poczta Polska, czyli przewoźnicy o ugruntowanej pozycji na rynku kurierskim.

Czym jest paleta standardowa, niestandardowa i półpaleta?

Przesyłki paletowe są bardzo ważnym elementem branży kurierskiej. Pozwalają one na transport dużej ilości towaru w jednym czasie. Do dyspozycji naszych Klientów są opcje wysyłki palet standardowych, niestandardowych i półpalet. 

Przesyłka paletowa standardowa umieszczana jest na drewnianych konstrukcjach. Jej wymiary wynoszą 120 x 80 cm. Na tego typu paletach można umieści przesyłki do 2 metrów wysokości i ciężarze przekraczającym nawet 1000 kilogramów. Wszystkie ograniczenia zależne są od danego przewoźnika. Jeśli chcesz wysłać towar, który nie mieści się w przedziałach wyznaczonych przez kurierów, możesz skorzystać wtedy z przesyłki paletowej niestandardowej. W ofercie Patron Broker możesz także skorzystać z nowości, jaką jest półpaleta. To nic innego jak paleta o połowie długości europalety, czyli 60 x 80 cm. Pamiętaj, że wystające poza obrys palety elementy przesyłki będą kwalifikować ją jako standardową lub niestandardową.

Najpopularniejsze miasta z doręczeniem w serwisie krajowym

W Patron Broker codziennie ciężko pracujemy, aby zapewnić, najlepszą dostępność ceny doręczenia paczek bez względu na Twoją lokalizację.
Sam porównaj ceny przewoźników z doręczeniem do najpopularniejszych miast w Polsce już teraz!