PatronService

Zamów kuriera i nadaj paczkę

Rodzaj przesyłki:
Od:
Do:
Waga:
kg

Gdy Twoja paczka jest wieksza niż 20 x 20 x 10 cm

Szybka wycena dostawy paczki. To nasza specjalność!

Rozumiemy, że wybór właściwej usługi nie jest prosty w szczególności, gdy masz możliwość wyboru tak wielu przewoźników.
Z tego względu przygotowaliśmy prosty kalkulator, który w 3 prostych krokach przeprowadzi Cię przez cały proces.

Patron Service - szybko

Jest szybki - wygenerowanie oferty zajmuje tylko sekundę – no dobrze, maksymalnie dwie.

Patron Service - łatwo

Łatwo porównać poszczególnych przewoźników - usługi można zamówić według ceny, prędkości lub marki, aby ułatwić wybór odpowiedniego.

Patron Service - nowe usługi

Rozwijamy się - dodajemy nowe usługi kurierskie do dziesiątek, które już oferujemy, a także nowe funkcje, aby znalezienie najlepszej oferty było dla Ciebie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Znaleźliśmy następujące oferty dla Ciebie

Zamów kuriera z Patron Service

Patron Service umożliwia szybką i łatwą wycenę przesyłek kurierskichoraz wybranie najlepszego przewoźnikado realizacji zlecenia. Pośredniczymy między Klientami a dużymi firmami kurierskimi, jak DPD, InPost, InPost Paczkomaty, Poczta Polska, UPS i Fedex. Dzięki temu możemy zaoferować stawki niższe niż te, które znajdują się bezpośrednio u przewoźnika. Nasz szybki kalkulator umożliwia w krótkim czasie wyliczyć koszt nadania i dostarczenia przez kuriera przesyłki zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Wystarczy wpisać odpowiednie parametry.

Zamów kuriera do domu – przesyłki z Patron Service

Patron Service oferuje profesjonalne usługi kurierskie na terenie Polski i poza jej granicami. Jeśli szukają Państwo szybkiego, sprawdzonego i taniego przewoźnika, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Was. Pomagamy zamówić kuriera i nadać paczkę z domu w kilka chwil. Nasz zaawansowany konfigurator w ekspresowym tempie oblicza koszty wysyłki oraz porównuje oferty największych firm kurierskich w Polsce, aby zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie.

Nadanie przesyłki bez wychodzenia z domu

Łączymy wiodących przewoźników z nadawcami, aby zoptymalizować i usprawnić proces nadawania przesyłek oraz ich dostarczania pod wskazany adres. Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z nadaniem paczki bez wychodzenia z domu. Dzięki Patron Service, kurier  z wybranej firmy przewozowej zjawi się pod wskazanym adresem najszybciej, jak to będzie możliwe. Wystarczy wypełnić formularz, obliczyć koszty nadania paczki i wybrać jednego z przewoźników.

Zamów kuriera online

Korzystając z naszych usług i zaawansowanego, lecz prostego w obsłudze kalkulatora gwarantujemy, że paczka dotrze do adresata w bardzo krótkim czasie. Zapewniamy, że każda nadana przesyłka bezpiecznie i w nienaruszonym stanie dotrze do miejsca docelowego. Dzięki konfiguratorowi przesyłekmożna obliczyć koszty dla przesyłek standardowych i niestandardowych, a także krajowych oraz międzynarodowych. Szybko, tanio i wygodnie – tak można zamówić kuriera i nadać przesyłkę!