PROD

PatronService

Tanie przesyłki międzynarodowe

W Patron Service przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, dzięki której przesyłki zagraniczne
będą docierały do odbiorców bez najmniejszego problemu. Nasza firma umożliwia szybkie i tanie nadawanie przesyłek bez zbędnych formalności. Współpracujemy z wiodącymi przewoźnikami na rynku, dzięki czemu możemy zagwarantować krótki czas realizacji dostaw, a także konkurencyjne ceny, uzależnione od wielkości paczki.

Ważne wskazówki, gdy wysyłasz paczki do odbiorców zagranicą

  • Dla wybranych lokalizacji możesz wybrać usługi z gwarantowanym terminem doręczenia

  • Dla krajów Europy możesz wybrać usługę ekonomicznej dostaw w transporcie drogowym

  • Zwróć uwagę na uwagi przy opisach towarzyszących usłudze. Dzięki nim możesz sporo zaoszczędzić na wysyłce w szczególności gdy podasz właściwe parametry dla wysyłanej paczki

Przesyłki międzynarodowe z Patron Service

Chcesz wysłać paczkę za granicę do bliskiej osoby? A może prowadzisz sklep internetowy i potrzebujesz dotrzeć ze swoimi produktami do innej części świata? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, aby przekonać się, jak szybka i łatwa może być dystrybucja różnych artykułów.

Firmy kurierskie, które realizują zagraniczne usługi dokładają wszelkich starań, aby nadana paczka zawsze dotarła do adresata, w jak najkrótszym czasie i nienaruszonym stanie. Mimo że przesyłki międzynarodowe mają wyższą cenę niż krajowe, to dzięki naszej ofercie mogą Państwo liczyć na duże oszczędności. Jako broker kurierski gwarantujemy stałe i niskie stawki, bez dodatkowych i ukrytych opłat oraz przy zachowaniu minimum formalności.

Wyślij paczkę za granicę do 195 krajów w Patron Service

W Patron Service oferujemy wysyłkę paczek do 195 krajów na całym świecie. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo wysłać zarówno list, paczki, jak i przesyłki niestandardowe oraz paletowe. Każdy rodzaj i standard przesyłki może zostać obsłużony taniej w transporcie drogowym lub drożej, ale jednocześnie szybciej w transporcie lotniczym.

Chcesz wysłać paczkę za granicę? Pamiętaj o:

Jeśli chcesz skorzystać z taniej wysyłki zagranicznej, to nasza oferta jest najlepszym rozwiązaniem. Gwarantujemy konkurencyjne stawki i doręczenie przesyłki na czas!

Wysyłka paczki do Czech i na Słowację

Czechy i Słowacjato nasi najbliżsi sąsiedzi. Odległości drogowe pomiędzy najważniejszymi miastami Polski a Czechami czy Słowacją są niewielkie – zwykle zbliżone do tych krajowych. Niestety, mimo iż dostarczenia paczki z Krakowa do Gdańska to konieczność przebycia znacznie dłuższej drogi niż np. z Krakowa do Ostrawy czy z Wrocławia do Pragi, to koszty przesyłek zagranicznych u wielu przewoźników są znacznie wyższe niż w przypadku dostaw krajowych. 

W Patron Service pracuje zespół specjalistów, który dba o to, aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Dzięki temu możemy zaoferować bezpośrednią wysyłkę paczek do Czech i Słowacji. Gwarantujemy atrakcyjne stawki przewozowe, które przyczyniają się do wysokich oszczędności na kosztach logistycznych. 

Specjalnie na potrzeby naszych klientów i usługi wysyłki paczek do Czech oraz Słowacji opracowaliśmy WebTrucker, który w znaczący sposób usprawnia procesy logistyczne. Dodatkowo pomaga zapanować nad wysyłką przesyłek i związanymi z tym kosztami. System gwarantuje dostęp do narzędzi ułatwiających zamawianie i kontrolowanie statusu nadanej paczki.

Najważniejsze zalety WebTrucker to:

Dlaczego warto wybrać Parton Broker dla międzynarodowych dostaw paczek?

Jeśli chcesz wysłać paczkę na cały świat z niskimi stawkami za przesyłkę międzynarodową, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź najniższe stawki za przesyłkę międzynarodową i zarezerwuj kuriera już dziś. Oto nasze popularne międzynarodowe z najbardziej konkurencyjnych cenach: